MUST HAVE для закладів з позначкою COVID-FREE або дизайнерські дверні ручки, що помножать гігієну закладу на 2
Локація, кухня, дизайн – до основних критеріїв, за якими клієнт обирає заклад, додалась ще одна передумова, що надає закладу суттєву перевагу: статус COVID-FREE. Сьогодення диктує нові правила гри, де відвідувача цікавить, чи дійсно заклад турбується про його здоров’я та зробив все можливе для захисту. Саме про це свідчить останнє опитування від Skyscanner, в якому взяли участь понад 2300 туристів з усього світу:
- майже половина опитаних планує уникати загальних вбиралень й інших масових зон;
- 2 з 5 мандрівників радше обідатимуть на відкритому повітрі;
- 3 з 4 туристів вважають, що гігієна й дотримання санітарних норм «набули важливішого значення, ніж раніше»;
- ще 30% респондентів відзначили, що програми лояльності відтепер «не настільки важливі».
Нині, аби подобатись клієнтові, необхідно не просто дотримуватись стандартних норм, а стрибнути вище голови. Себто дійсно щиро та глибоко дбати про його безпеку. Але не обіцянками й наліпками COVID-FREE, а втіленням практичних й дієвих рішень.
PullClean
TurnClean
Ви певні, що дбаєте про гостя саме так?
Більшість закладів вже ґрунтовно реформували систему прибирання та дезінфекції: дезінфікують всі ручки, вимикачі, поруччя та ліфтові кнопки, збільшили кількість циклів дезінфекції, використовують виключно професійні антисептики медичного рівня, встановили диспансери з антисептиками в усіх місцях сумісного перебування тощо. На жаль, ці дії не приносять 100% захисту. Адже не враховують людський чинник й не мають поведінкового дизайну.
Річ у тім, що виробники пропонують диспенсери, що кріпляться до стіни чи на спеціальну стійку. Та вони добре працюють лише в ідеальних умовах, в яких ніхто нікуди не поспішає, не відволікається, не розмовляє на ходу. Вони орієнтовані на те, що персонал та гості постійно пам’ятають про необхідність та важливість дезінфекції рук. Реальність же доводить, що працівники інколи можуть бути такими заклопотаними, що заледве встигатимуть обробляти руки двічі за зміну. Розв’язати проблему людського фактора в дезінфекції зараз на диво просто, встановивши ручки Open Clean.
Дизайнерські дверні ручки для невимушеної дезінфекції
Дезінфекційні ручки Open Clean – британський винахід. Їх ще у 2010 році виготовила та протестувала в Оксфордському університеті компанія Altitude Medical. Вони вже набули широкого розповсюдження в США та Великобританії. KFS, McDonalds, Taco Bell, Marriot, University of Oxford – це лише частина закладів, що зробили їх одним із елементів власної системи гігієни та санітарної обробки. Наразі ручки Open Clean доступні для придбання в Україні завдяки компанії ЕР ЕНД ДІ, яка ексклюзивно представляє лінійку виробів Open Clean в нашій країні. До речі, Україна стала третьою країною у світі, де можна придбати ці оригінальні аксесуари.
Чому саме Open Clean?
Давно відомо, що ручки дверей – точки з високим рівнем передавання збудників хвороб. Зробити їх безпечними можна двома шляхами. Або дезінфікувати після кожного відвідувача (а тепер уявіть це в готелі з сотнями дверних ручок), або ж перетворити на інструмент для гігієни рук. Саме таким інструментом є ручки Open Clean – в їхній порожнистий корпус вкладається картридж з дезінфекційним засобом й підключається до дозатора у нижній частині виробу. Все, що потрібно для дезінфекції – натиснути на дозатор, отримати порцію засобу й обробити руки.
Дверні ручки з дозатором антисептику не дарма отримали престижну дизайнерську нагороду від D&AD в категорії «Промисловий дизайн». Вони виводять турботу про клієнта на новий рівень й тонко враховують потреби та особливості закладів:
- поведінковий дизайн – ручки знаходяться на природному маршруті гостя й без зайвих нагадувань допомагають дезінфікувати руки;
- дві моделі – дверна ручка Pull Clean та накладка-диспенсер для поворотних ручок Turn Clean;
- сучасний лаконічний дизайн – виглядають гармонійно в усіх інтер’єрах;
- ударостійкий алюміній;
- не страждає облицювання – встановлюються на двері й працюють механічно;
- антисептик медичного класу – 70%-75 % етилового спирту, нейтралізує 99,9% найпоширеніших вірусів та бактерій;
- суттєва місткість – 420-500 доз розчину в кожному картриджі;
- картридж змінюється за секунду – не потрібні додаткові співробітники й ресурси.
Здавалось би – невеличка деталь, та звичайна заміна дверних ручок разюче змінює фокус уваги. Дезінфікування – більше не примус, а добровільне й просте завдання. Клієнтам й співробітникам віднині не треба блукати в пошуках диспенсера – вони завжди знаходяться на відстані простягнутої руки. І перші, й другі почувають себе захищеними, спокійними, не тривожаться через чистоту. Дверні ручки з вбудованим дозатором антисептика – нова ера в гігієні рук, котра за декілька років цілком може стати звичною річчю. Ви ж вже зараз можете наблизити цей момент й показати гостям, що дбаєте про них на ділі, а не на папері.